Прем’єрні вистави аматорського театрального колективу Народного дому с. Ракобовти.

Прем’єрна вистава «Бой жінка», «Катерина» та містерія «Великий льох»   у постановці аматорського театрального колективу Народного дому с. Ракобовти.

eg0n-k7Ugxs

Свіжим весняним подихом та щедрим врожаєм  чудових мистецьких  дарунків завітав у с. Ракобовти місяць березень.  Вже 6 березня учасники аматорського театрального колективу представили на суд глядача прем’єрну виставу «Бой жінка» за п’єсою Г. Квітки – Основяненко. Режисер – постановник Ірина Приставська, директор сільського закладу культури.

13 березня жителі та гості села Ракобовти зібралися в затишному приміщенні  Народного дому, щоб гідно вшанувати пам’ять великого Кобзаря, адже  його віщі і пророчі слова завжди були орієнтиром для всіх поколінь. У літературно-мистецькому вечорі «Не в  минуле, а в майбутнє до тебе я, Тарасе, йду» розкрилися дві лінії життя, зокрема нелегка жіноча доля за п’єсою «Наймичка» та страждальний шлях України за свободу в містерії «Великий льох». Аматори сільської сцени змогли правдиво відтворити сценічні образи, душевно передати справжні, глибокі почуття своїх героїв. Кожен у залі  пройшов тернистою дорогою разом із Катериною, зумів відчути присмак гіркоти про який писав Тарас Григорович. Задуматись над історичним минулим нашого народу, провести паралель із сьогоденням спонукала щира гра персонажів (три ворони і три безсмертні душі) містерії «Великий льох» .

Важливо зазначити, що місцеві хористи своїм ангельським  співом зуміли окрасити  дійство патріотичними нотами Кобзаря. Приємно, що на сцені зібралися різновікова категорія артистів від студентів до пенсіонерів.

bl62j8QklMwe7uSkFvFFuk

А нагородою сільським акторам стали бурні оплески та схвальні відгуки глядачів.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top