Психологічна служба: реалії та перспективи

Психологічна служба: реалії та перспективи

img_590514 вересня 2016 року відбулася інструктивно-методична нарада з практичними психологами та соціальними педагогами загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів та районного Дитячого будинку«Добре серце» Буського району.

Методист районного інформаційно-методичного центру Сорочинська Б.Я. виступила з питання «Про забезпечення навчальних закладів практичними психологами й соціальними педагогами та організацію у 2016/2017 навчальному році належного психологічного супроводу учасників навчально-виховного процесу» відповідно до листа департаменту освіти і науки Львівської ЛОДА .img_5906

 

Вона акцентувала увагу на актуальних завданнях освітньої галузі, над якими працювали працівники психологічної служби в 2015-2016 н.р. та основних тенденціях розвитку психологічної служби, її пріоритетів у світі.

Учасники наради конструктивно обговорили план роботи районного методичного об’єднання на 2016/2017 н. р.

Голова районного методоб’єднання Сапотюк Р.К.  наголосила на плануванні роботи працівників, як правильно вести документацію. Серйозну увагу звернула на особливості ведення «Журналу щоденного обліку роботи», в якому обов’язково мають бути зафіксовані  основні напрями діяльності, що визначені у річному плані та циклограмі працівника психологічної служби системи освіти.

Усі зацікавлено поділилися наболілими проблемами, обмінялись досвідом роботи, визначили основні позиції своєї подальшої діяльності.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top