Розпочалась реєстрація на ЗНО-2016

Розпочалась реєстрація на ЗНО-2016

1 лютого 2016 року стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), яка триватиме до 4 березня.

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня,додаткову – з 14 червня до 4 липня.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) 2016 року, створюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів (українська мова, математика або історія України), із яких їм будуть зараховані результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію (ДПА). Випускникможе пройти ЗНО і з математики, і з історії України, проте оцінку за ДПА буде зарахованолише з одного предмета.

За допомогою спеціальної програми, розміщеної на офіційному сайті Українського центру testportal.gov.ua, бажаючі взяти участь у ЗНО зможуть сформувати та роздрукувати бланк реєстраційної картки. Особи, які не мають змоги зробити це самостійно, можуть звернутися до пункту реєстрації.

Для випускників ЗНЗ 2016 року пункти реєстрації створено за місцем їхнього навчання. Після оформлення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів.

Реєстраційні документи випускники ЗНЗ 2016 року подають до закладу, в якому навчаються. Випускники минулих років та учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, ВНЗ надсилають пакет реєстраційних документів на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі.

Реєстраційні документи бажано надсилати рекомендованим листом. Для випускників минулих років, учнів (слухачів,студентів) професійно-технічних, ВНЗ, які проживають на неконтрольованих територіях та не мають можливості надіслати пакет документів поштою, порядком реєстрації для участі у ЗНО передбачено подання документів електронною поштою.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

Ці документи будуть надіслані випускникам ЗНЗ 2016 року за адресою закладу, де вони навчаються. Випускникам минулих років та учням (слухачам,студентам) професійно-технічних, ВНЗ – за адресою, указаною під час реєстрації.

Повідомлення про результати реєстрації осіб, які не вказали адресу в Україні, за якою їм може бути надіслана офіційна кореспонденція, надсилається на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 18 березня.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top