Розпочався ремонт Красненської ділянки дороги Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни

Розпочався ремонт Красненської ділянки дороги Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляниimage

Ремонтні роботи з поточного середнього ремонту активно виконує підрядна організація ТзОВ «Техно-Буд-Центр» на автомобільній дорозі державного значення Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни за кошти обласного бюджету. Загалом на ремонтні роботи цієї дороги область виділила 11 мільйонів гривень.  Заплановано відремонтувати 2,0 км покриття у Глинянах сусіднього Золочівського району, в селі Балучин нашого Буського районув 1,5 км, у селищі Красне – 0,8 км покриття. На сьогодні у перших двох населених пунктах вже проведений певний обсяг робіт: дорогу вже зпрофільовано та підсипано щебенем, частково вкладено новий асфальт.image

imageЦієї п’ятниці розпочали ремонтувати красненську ділянку дороги. Поки що зробили профілювання на відрізку від в’їзду у Красне зі сторони Болучина і до повороту на Золочів, неохопленим залишився ще один шматок біля залізничного мосту, на який особливо скаржилися районні водії. Наступним етапом після профілювання та підсипання буде вкладання нового шару асфальту: у Глинянах вже вклали асфальтове покриття, а в Балучині лише розпочали такі роботи.

 

Фото с.Балучин з мережі Facebook Петра Жукроського

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top