Схід і захід – разом! Протягом Різдвяних свят у Надбужжі перебували школярі з Донеччини
Схід і захід – разом! Протягом Різдвяних свят у Надбужжі перебували школярі з
Донеччини
3 січня Новомилятинська школа гостинно прийняла 20 учнів та двох педагогів Миколаївської ЗОШ Волноваського району Донецької області. Шлях від рідного дому тривав півтори доби, але діти не втомилися, а були веселими і зацікавленими. Учні Новомилятинської школи влаштували гостям концерт. Керівник відділу освіти Богдан Глуховецький та директор школи Андрій Горошко розповіли про програму перебування та розподілили у сім’ї однолітків, де проживатимуть діти: в Старому Милятині, Новому Ріпнові, Ріпнові, Новому Милятині.
Протягом 5 днів делегація донеччан побувала на екскурсії у місті Лева – Львові, здійснила цікаву подорож замками Золотої Підкови, завітала в райдержадміністрацію та районну раду. Там школярі та їх наставники познайомилися з керівництвом району, поділилися враженнями від перебування в сім’ях та від відвідин музеїв-замків Золотої Підкови. Бажаючі мали змогу зайняти крісло голови Буської РДА, чи голови районної ради і зробити фото на пам’ять.
8 січня зі сльозами на очах прощалися учні Новомилятинської школи зі своїми ровесниками з Донеччини. Всі разом колядували, водили хороводи навколо різдвяної ялинки, зробили спільну світлину на пам’ять.
За час перебування у Буському районі між дітьми сходу і заходу нашої країни склалися дружні відносини. На пероні Львівського залізничного вокзалу учні Новомилятинської школи бажали своїм новим друзям щасливої дороги. Водночас донеччани запрошували бущан після встановлення на сході миру до себе у гості, в свою рідну Миколаївку, яка зараз є прифронтовим селом, лінією фронту між воїнами АТО і російськими терористами.
Comments