Сьогодні на сесії Буської районної ради депутати знову не змогли обрати заступника голови ради

Сьогодні на сесії Буської районної ради депутати знову не змогли обрати заступника голови районної радиDSCN5718

За кандидата на цю посаду Романа Фурду свій голос віддали 16 депутатів, 14 проголосувало проти і 4 депутати не брали участь у голосуванні.

Після перерви депутати визначилися із складом постійних депутатських комісій Буської районної ради і обрали голів комісій.

 

Постійні комісії Буської районної ради 7 скликання

1.Комісія з питань планування, бюджету та фінансів, роботи з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади.

Кадиляк Михайло Володимирович (Солідарність)-голова

Гаєвський Михайло Петрович (Батьківщина)

Гринишин Богдан Дмитрович (Свобода)

Мащак Олег Омельянович (Сол-ть)

Пастущак Ігор Казимирович (Свобода)

Вовк Богдан Марянович (Солідарність)

Мех Павло Михайлович (Радикальна О. Ляшка)

Постолюк Михайло Павлович (Солідарність)

Фурда Роман Ярославович (Самопіміч)

2.Комісія з питань комунальної власності, ЖКГ, будівництва та  промисловості, роботи з засобами масової інформації.

Гаєвська Марія Володимирівна (Батьківщина)-голова

Пристач Володимир Михайлович (Радикальна О. Ляшка)

Лакатош Тетяна Михайлівна (Батьківщина)

Нестерович Андрій Васильович (Самопоміч)

Гунчак Степан Петрович (УКРОП)

Грищун Олександр Михайлович (Свобода)

Політило Петро Михайлович ( Радикальна О.Ляшка)

Майба Ігор Євгенович (Самопоміч)

3.Комісія з питань розвитку підприємництва , транспорту , зв`язку та реалізації державної регуляторної політики.

Кашуба Василь Володимирович (УРП)-голова

Зеленюх Володимир Миколайович (Батьківщина)

Зробок Василь Дмитрович (УРП)

4.Комісія з питань законності, регламенту, екологічної безпеки , використання природних ресурсів , охорони навколишнього середовища, АПК, врегулювання майнових відносин у сільському господарстві.

Мураль Ігор Володимирович (УКРОП)-голова

Гриневич Володимир Олександрович (УРП)

Підвальний Євген Романович (РУХ)

Микитин Микола Володимирович (Солідарність)

Репа Ігор Олегович (РУХ)

5.Комісія з питань праці, соціального захисту та охорони здоров`я населення.

Коропецький Максим Михайлович (Самопоміч)-голова

Дроздовський Петро Володимирович (УКРОП)

Скобилко Ігор Богданович (РУХ)

  1. Комісія з питань освіти, науки, духовного відродження, культури, туризму, депутатської діяльності, етики, роботи з молоддю, фізичної культури та спорту.

Домінський Богдан Володимирович (Свобода) -голова

Дудак Валентина Яківна (Батьківщина)

Шевців Михайло Мирославович (Батьківщина)

Прокуда Володимир Ігорович (Батьківщина)

Левко Василь Григорович (РУХ)

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top