Сьогодні перших трьох юнаків із Надбужжя призвали до лав Українського війська на строкову службу

Весняний призов. Сьогодні перших трьох юнаків із Надбужжя призвали до лав Українського війська на строкову службуDSCN8064

Сьогодні, 11 травня о 9:00 у актовій залі Буського районного військового комісаріату урочисто відпровадили  юнаків, які першими цього весняного  призову пройдуть строкову військову службу  у Збройних силах України. На урочистості були присутні голова Буської РДА Петро Мороз, військовий комісар Буського району Ігор Томачук, перший заступник голови РДА Олег Ільків, батьки, родичі та друзі призовників.

DSCN8050Війсьовий комісар Буського району Ігор Томачук повідомив, що весняний призов військовозобов’язаних триватиме до кінця червня. Під призов підпадають ті, кому до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-літнього віку й не мають права на звільнення чи відстрочку від строкової служби. Всім новобранцям виплатять матеріальну допомогу в розмірі двох мінімальних заробітних плат (2900 гривень).

Голова Буської РДА Петро Мороз побажав майбутнім військовикам мудрості, виваженості, успішного навчання та виконання свого обов”язку, подякував батькам за виховання свідомих, мужніх і патріотичних синів.

DSCN8055

Майбутні захисники нашої держави: Юрій Лісовий(с.Заводське), Андрій Пацалон(с.Топорів), Роман Савка(м.Буськ)

DSCN8061

Вихованки Буського БДЮТу яскравими весняними квітами привітали юнаків

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top