Сьогодні у Буську врочисто піднято державний та олімпійський прапори

Сьогодні у Буську врочисто піднято державний та олімпійський прапориDSCN9195

5 серпня, у день старту  Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро в Надбужжі започаткували нову традицію – підняття олімпійського прапора  та державного стяга України.

Мета такого заходу – привернути увагу жителів району до олімпійських змагань та об’єднати всіх навколо спорту, олімпійських ідеалів.

Урочиста церемонія   відбулась на центральній площі Буська – Майдані Незалежності .

DSCN9207У заходії взяли участь голова Буської РДА Петро Мороз, перший заступник голови РДА Олег Ільків, заступник голови Буської райради Роман Фурда, міський голова Ростислав Сліпець, завідувач сектору молоді та спорту Буської РДА Дмитро Татарин, майстер спорту міжнародного класу,  чемпіон Європи в особистій першості, срібний призер в командній першості чемпіонату Європи серед неповносправних у стрільбі з лука (2001) – Володимир Хоменко, юні спортсмени боксерського клубу “Самсон”, вихованці Буської ДЮСШ, дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард” та районні пластуни, громада міста.

Завідувач сектору молоді та спорту Буської РДА Дмитро Татарин урочисто зачитав вітання від президента Національного олімпійського комітету України, олімпійського чемпіона, Героя України – Сергія Бубки. Керівники району та міста у своїх виступах привітали усіх присутніх з відкриттям XXXI Олімпійських Ігор у Ріо та закликали підтримати наших спортсменів на цих почесних змагах.

DSCN9206

DSCN9202

DSCN9203Почесне право під акомпонемент Державного гімну України, підняти прапори отримали:

Ірина Племяник – кандидат у майстри спорту України, чемпіонка України серед юніорів у бігу на 2000 та 3000 метрів з перешкодами, член Збірної команди України.

Константин Коляда – майстер спорту України, чемпіон України з гірського бігу на 12 кілометрів, член Збірної команди України.

Роман Ростикус – майстер спорту України, чемпіон України з бігу на 1500 та 3000 метрів з перешкодами, кросу на 4000 метрів, член Збірної команди України.

Віталій Крюков – керівник Буського осередку Львівської обласної федерації кіокушинкай карате, тренер ДЮСШ “Авангард”, майстер спорту України 2-го дану.

На завершення заходу директор Народного дому с.Куткір Марія Майба виконала пісню Тараса Петриненка – “Україно”.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top