Сьогодні у Львові урочисто зустрічали паралімпійців,серед яких переможець Паралімпіади в Ріо, наш земляк Антон Дацко

Сьогодні у Львові урочисто зустрічали паралімпійців,серед яких переможець Паралімпіади в Ріо, наш земляк Антон Дацко

Сьогодні у Львові на головному залізничному вокзалі міста зустрічали наших паралімпійських героїв. До Львова прибула перша частина спортсменів.img_0323

 

З синьо-жовтими кульками, квітами та прапорами вітали фехтувальників Антона Дацка, Андрія Демчука, Наталію Морквич та їхнього тренера Світлану Колеснікову. За ними слідом ішли плавці Мар’ян Квасниця та Марина Стабровська з тренером Оленою Сальниковою.

 

img_0350

Паралімпійців на пероні чекали батьки, родичі, представники влади та пересічні львів’яни, аби подякувати за дві золоті медалі, що здобули спортсмени з Львівщини.

Також тріумфаторів вітали представники центру «Джерело». Вони гаряче зустріли спортсменів українськими піснями.

 

img_0362 img_0357

Вітала паралімпійців, а особливо нашого земляка Антона Дацка, чисельна делегація з Бущини. З квітами і теплими словами вдячності за прославу рідного краю до Львова приїхали керівники Буського району Петро Мороз і Богдан Глова, депутати Львівської обласної ради Степан Рак і Петро Жукровський, начальник фінансового управління Бусьокї РДА Михайло Постолюк, начальник відділу молоді і спорту Дмитро Татарин, громадські активісти Володимир Шеремета та Сергій Бондаренко, журналісти. Звичайно, найтеплішою була зустріч Антона з мамою та родиною і друзями.img_0368

«Якщо у Києві нас вітали офіційно і велично, то Львів нас зустрів тепло, по-домашньому», ― поділився враженнями золотий медаліст Антон Дацко.

Нагадаємо, Збірна України на Паралімпійських іграх здобула третє місце в медальному заліку. Україна завоювала 117 медалей: 41 золотих, 37 срібних та 39 бронзових.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top