Сьогодні відбулося офіційне представлення нового військового комісара Львівщини – бущанина Олександра Тіщенка

Новий військовий комісар Львівщини візьметься за списки призовників і військовозобов’язаних46b016a6b5d4d4516cd1037256a6b13ddf5da756

Сьогодні, 21 червня, у Львові заступник командувача військ «Захід» територіальної оборони Петро Ромигайло офіційно преставив колективові нового обласного військового комісара Олександра Тіщенка. У статусі виконуючого обов’язки Тіщенко працював на цій посаді уже більше місяця.
Під час представлення Петро Ромигайло зазначив, що першочергово перед новим військовим комісаром Львівщини поставили завдання завершити призов військовослужбовців на строкову службу, а також на службу за контрактом.

Олександр Тіщенко розповів, що, окрім виконання цих завдань, планує провести кадрові зміни у військкоматі, а також навести лад у списках призовників та військовозобов’язаних.

«Хочу почати з виведення реальної картини в обліку військовозобов’язаних і призовників. Бо картина є одна, а коли починаємо призивати людей, все зовсім по-іншому: того нема, той – виїхав. Тому все треба заново завести, щоб знати реальну кількість, і що область спроможна виконати», – зазначив новопризначений обласний військовий комісар.

За його словами, цьогоріч Львівщина повинна забезпечити 900 строковків та 800 контрактників.

Тіщенко також повідомив, що уже подав до ЗСУ документи на звільнення 4 районних військових комісарів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top