Спільними зусиллями громади та влади відновлено капличку по вул. Бічна Шевченка в Буську

Спільними зусиллями громади та влади відновлено капличку по вул. Бічна Шевченка в Буську

Не даремно кажуть, що під лежачий камінь вода не тече. Бо лише ініціативність, згуртованість, бажання людей, їх роботящі руки здатні в наш час творити добрі справи. Ще в не такому далекому 1997 році, коли наш древній Бужеськ відзначав свої 900-літні уродини, в пам’ять про полеглих у світових війнах борців за волю України бущанин Ігор Бай власним коштом спорудив по вул. Бічна Шевченка капличку. Про це й зараз є пам’ятний напис на плиті при вході. І тепер, коли будівничий каплички відійшов у вічність, пам’ять про його добру справу живе в серцях людей, а духовна споруда милує око перехожих, сюди приходять помолитися Божій матері, просити захисту та миру собі та нашій країні.
Завдяки дружнім жителям вулиць Солотвиної, Бічної Шевченка, Кінцевої, Стуса, Шашкевича, з ініціативи депутата міської ради Ігоря Домбровського та сприяння міського голови Ростислава Сліпця цьогоріч вдалося оновити капличку та територію навколо: встановили нову металічну загорожу, поклали плитку при вході, насадили квіти, підмалювали, підбілили. Для старших людей і подорожніх тут встановили лавку.
Частину грошей на відновлення споруди і проведення робіт з благоустрою надала міська рада з свого бюджету, а це – 2500 грн, іншу частину – 3700 грн люди зібрали самі. Самі й виконали всі роботи.
Каплиця, чи як їх називають в Європі – капелла, – це символ віри, хрест прийнятий Господом за людські гріхи. Вона дає можливість кожному помолитися та вознести подяку за прожиті дні, не приходячи до церкви, саме тут і зараз. І кожного разу, коли людина, будучи в смутку чи радості, бачучи таку можливість не нехтує нею, світ стає трішки добрішим і сповнений світла, адже людина в молитві стає зовсім іншою: більш духовно багатою, доброю та гармонійною. Людиною, що доторкнулася до святості.

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top