Святий Миколай завітав із солодощами у Надбужжя

Святий Миколай на Бузецькій землі1 Фото БО Волонтери

Справді, одне з найрадісніших і очікуваних свят – це свято Святого Миколая, під час якого здійснюються усі мрії. Не оминув Святий Миколай і нашу Бузецьку землю і прийшов до тих, які його найбільше очікували. В ролі його помічників цього разу виступила благодійна організація «Волонтери». За сприяння голови Буської районної ради, куратор роботи БО «Волонтерів» у Буському районі Андрій Загородник разом з Богданом Гловою розвезли солодкі подарунки для усіх учнів Буського району, батьки яких брали, чи на даний час беруть участь в АТО, а також для усіх дітей сиріт. Не забули передати 70 подаруночків і Буській районній Асоціації інвалідів. Ініціатором таких акцій на території області є Львівський волонтер і виконавчий директор цього благодійного фонду Роман Кушнір.2 фото БО Волонтери

Слід зазначити, що радість з такої події висловила Буська районна громадська організація Асоціація учасників АТО, яка зверталася до голови Буської районної ради Богдана Глови з проханням звернути увагу на дітей, батьки яких є учасниками АТО. Отож, як виявилось світ не без добрих людей і віримо, що Святий Миколай принесе в наші домівки радість, спокій та віру у наше майбутнє без війни та внутрішніх потрясінь.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top