Талановита гімназистка – серед кращих в Україні

Талановита гімназистка – серед кращих в Україні

20 травня 2016 року в Києві  в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху відбулося нагородження переможців Всеукраїнського творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Цьогоріч троє учнів з Львівщини стали призерами цих змагань. Серед них і наша гімназистка – талановита учениця НВК «Буська ЗОШ І – ступеня – гімназія-інтернат імені Є.Петрушечива при ЛНУ імені І.Франка» –  Роксолана Митко, неодноразовий переможець різноманітних конкурсів,  яка піднялась на сцену Киїівського академічного театру ляльок, щоб отримати заслужену нагороду (планшет, книжечку «1000 та 1 поворот», DVD-диск з мультфільмом «Фокс і Трот поспішають на допомогу», світловідбиваючі  жилет і торбинку та наліпки, записник, солодощі).

4Vn-1Moxex8

Робота Роксолани – дитяча м»яка розвиваюча книжечка, виготовлена технікою «фільцювання» (сухе валяння) та написана власна казка «Капітошка у Країні правил дорожнього руху», – неабияк вразила журі, до складу якого увійшли представники Національної поліції України, ЗМІ, громадських організацій та бізнесу. За цю роботу школярка отримала перше місце у третій віковій категорії.

Усі вдячні організаторам  конкурсу:  відділу управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції у Львівській області (старшому інспектору Галині Романівні Лемішко) та управлінню безпеки дорожнього руху департаменту превентивної діяльності Національної поліції України (майору поліції Інні Михайлівні Потулі , майору поліції Олександру Петровичу Неголку  та керівнику відділу профілактичної роботи управління безпеки дорожнього руху Тетяні Анатоліївні Волошиній) за організацію і проведення такого актуального на сьогодні конкурсу, який дає можливість поглибити знання й досвід та поділитися ними з іншими.

 

А повчитися було чому! Юні митці представили на конкурс оригінальні, креативні, високоінтелектуальні роботи, які можуть слугувати навчальним матеріалом не тільки для дітей, а й для дорослих. Заслуговує на увагу робота юної львів»янки Софії Чернописької, яка у своєму малюнку закликала усіх «не бути тінню на дорозі». Такий заклик юної художниці став поштовхом до подальшої нашої творчої діяльності – майстер-класу «Будь помітним на дорозі!», який після урочистостей у столиці провели в Буській гімназії вчитель трудового навчання Ольга Іванівна Пінчаковська разом з класоводом 2-А класу Галиною Павлівною Чеховською. Під час майстер-класу учні 2-го догімназійного класу з допомогою учнів 6(10) класу виготовили прикраси для дівчаток та брелоки для хлопчиків із світловідбиваючої стрічки.

гімназіяP1090180

Після цього малеча із захопленням переглянула на DVD мультфільм «Фокс і Трот поспішають на допомогу», подаровані Роксоланою першій вчительці Г.П.Чеховській та її учням. Переглянувши мультфільм, діти вкотре

пригадали правила дорожнього руху та безпеки життєдіяльності, а вчителі переконались, що вихованці будуть їх дотримуватись.

Шановні батьки, вихователі, вчителі! Приєднуйтесь до нас, виготовіть зі своїми дітьми  такі ж світловідбиваючі елементи.  Не будьте байдужими до безпеки      юних українців та бережіть їх життя і здоров»я на дорозі!

 

Ольга Пінчаковська, вчитель, керівник конкурсної роботи Роксолани Митко.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top