Тиждень української писемності і мови в Олеській школі

Тиждень української писемності і мови diktant

Доброю традицією, приуроченою  Дню української писемності і мови  в Олеській ЗОШ І-ІІІ ступенів стало проведення тематичного тижня. Його урочисте відкриття відбулось на загальношкільній  лінійці. У рамках цієї акції учні, учителі, представники громадськості взяли участь у написанні XVI Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який читав автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Затамувавши подих, усі слухали текст «Україна на зламі тисячоліть».

diktant-6

Ці миті стали дивовижними та урочистими. Було відчуття та розуміння того , що одночасно у різних куточках України, літера за літерою виводять речення радіодиктанту наші співгромадяни. Виховний захід став ще одним кроком до усвідомлення своєї приналежності до рідного народу та його мови, навчив цінувати красу українського слова, розуміти його самобутність.

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top