Три мільйони і школа, як нова копієчка! Буську першу школу відремонтували

Три мільйони і школа, як нова копієчка! Буську першу школу відремонтували

DSCN9420[1]

Сучасний вигляд ЗОШ №1 м.Буськ

1 вересня школярі Буської ЗОШ №1 міста Буська свій навчальний заклад , мабуть , не впізнають. На сьогодні тут завершують ремонт фасаду будівлі, облаштування відмостки та благоустрій навколишньої шкільної території. Нагадаємо, що роботи виконуються згідно проекту Українського фонду соціальних інвестицій. Сума виділена на ремонт – 3 млн.гривень, 600 тис. з яких – кошти громади нашого району.

 

003eba1ae051

Вигляд фасаду школи ще до початку робіт

Продовження реалізації цього проекту, став можливим завдяки додатковим коштам, які надійшли в УФСІ у 2016 році, та відповідальним ставленням до реалізації проектів у 2013-2015 роках органів влади та місцевих громад Буського району. Варто зазначити і те, що терміни освоєння цих коштів були надзвичайно стислими – 18 липня роботи розпочали, а 31 серпня вже потрібно здати готовий об’єкт. Як розповів Буському Радіо директор Львівського регіонального представництва УФСІ Василь Кузьменко, на сьогодні ремонтні роботи йдуть згідно плану і об’єкт буде готовий вчасно.

DSCN9444[1]0157a7e3953b

 

 

 

 

 

DSCN9445[1]DSCN9423[1]

 

 

 

 

 

DSCN9449[1]DSCN9418[1]

 

 

 

 

 

DSCN9419[1]

Також предстаник УФСІ повідомив, що наступного року фонд знову планує інвестувати у Буський район. Про які саме об’єкти йдеться Василь Кузьменко не сказав, але зазначив, що суми інвестицій будуть значно більшими, аніж цього року…

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top