Троє перших призовників Буського району направлено для проходження строкової військової служби у Збройні Сили України

Троє перших призовників Буського району направлено для проходження строкової військової служби у Збройні Сили Україниd453a7ca8b51

Сьогодні, 11 жовтня, троє юнаків Буського району відбули на збірний пункт у Львів, звідки їх буде направлено для проходження строкової служби у військові частини Збройних Сил України: Володимир Сосновський (с.Побужани), Віталій Волошин (с.Соколя), Володимир Легкий (смт Красне).
Як зазначив військовий комісар Ігор Томачук, сьогодні Буський військкомат проводить першу відправку трьох призовників для проходження служби у Повітряних Силах ЗСУ, нагадав, що відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка №122/2016, який було підписано у березні, до лав ЗСУ призивають юнаків віком 20-27 років, а 18-19-річні можуть піти служити на добровільній основі. «Хочу особливо наголосити, що ніхто з юнаків-строковиків не буде направлений для проходження служби в зону бойових дій (АТО)», – сказав він.
Нагадаємо, що осінній призов на сторкову військову службу в ЗСУ, згідно з Указом Президента України, розпочався 1 жовтня і триватиме до 30 листопада поточного року.

Інформаційні матеріали Буська РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top