Цирк-шапіто “Сезам” гастролює у Надбужжі

Цього тижня до Буська приїхав Казахський сімейний пересувний Цирк-шапіто «Сезам», який спільно з Донецькою благодійною фундацією «Шевченко» представив соціальний проект “Ми діти твої, Україно”

11111111111111111111111111111

“У кожному селі чи містечку незахищені діти, сироти, переселенці, діти батьки яких загинули в АТО, малозабезпечені родини і вони мають можливість  відвідати виставу цирку безкоштовно. Також відсоток з квитка йде на благочинність.”, – розповідають організатори гастролей цирку.

Відвідати циркову виставу можна:

13 жовтня у селищі Красному на території Красненської школи №1 о 17:30. У програмі: мавпи, носухи, дикобраз, єнот, канатоходець, акробати, жонглери, хула-хуп, голуби, собаки, повітряні гімнасти, еквілібристи, корд-де-парель, ловіторка, куб-шоу, клоуни.

15 жовтня у місті Буську о 17:30 на стадіоні Буського спортивного комплексу.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top