Колектив Буської гімнізії ім.Євгена Петрушевича вшанував пам’ять жертв голодоморів та політичних репресій

Панно скорботи і незабудки пам’ятіOLYMPUS DIGITAL CAMERA

У холі гімназисти оформили тематичне панно скорботи. А вчителі та учні початкової школи виготовили незабудки пам’яті.

23 листопада 2015 року відбулася тематична інформхвилина «Вогонь скорботи в нашім серці навіки!». Учні 5(9) класу згадали найчорніший час в історії України. Час, коли  за стратегічним диявольським розрахунком тоталітарної системи вимирали не тільки цілі родини, але й села, адже треба було підірвати коріння української нації, зруйнувати основи уставленої віками народної моралі, витруїти в душах людяність. І запалили свічку пам’яті за великомучениками нашої історії.DSC_0818

26 листопада, учитель християнської етики Баглай Тетяна Богданівна провела виховний захід «Мойсей українського народу» про життя і діяльність Митрополита Андрея Шептицького.  Про цю видатну постать мова йшла не лише з нагоди 150-річчя від дня народження. Було підкреслено його роль у припиненні геноциду. Адже у липні 1933 року Шептицький написав працю «Україна у передсмертних судорогах». І це був потужний  пасторський голос на захист українців.

Шкільний бібліотекар Квасниця Г.М. оформила книжкову виставку і ознайомила учнів з літературою, де описуються важкі голодні часи.

Наш народ стерпів люту наругу своїх катів і вистояв, а ми мусимо пам’ятати про кожного, кого тогочасний режим змусив страждати і гинути страшною смертю, не дав розквітнути новим паросткам життя, аби цей гіркий досвід минулого ніколи не повторився…

 

Інформаційний матеріал 

районного відділу освіти

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top