Цьогоріч мешканці Надбужжя задекларували 7 мільйонів гривень доходів

Цьогоріч мешканці Надбужжя задекларували   7  мільйонів гривень доходів0_k__527535398665309-

За результатами «Деклараційної кампанії – 2016», декларацію про отримані у 2015 році доходи подали 254 мешканці Надбужжя. З них, 44 громадян відзвітувались про доходи які підлягають обов’язковому декларуванню, сума податкових зобов’язань, визначена цими громадянами в податкових деклараціях склала 7,1 млн. гривень.  Про це повідомив начальник Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Анатолій Сисюк.

За словами посадовця, із задекларованих сум до місцевого бюджету на фінансування бюджетної сфери міста та на виконання соціальних програм надійде 424,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, до державного – 94,2 тис. грн. військового збору.

Крім цього, мешканцями Надбужжя задекларовано 233,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників. В основному до складу витрат громадяни відносили витрати на власне навчання або навчання членів сім’ї першого ступеня споріднення та витрати на іпотечне кредитування.

Анатолій Сисюк нагадав, що для громадян, які ще не скористалися правом на податкову знижку, деклараційна кампанія триватиме до кінця поточного року.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top