Творчий звіт мистецьких колективів Буського району відбудеться 25 вересня у Львівській філармонії

  У неділю, 25 вересня, у приміщенні Львівської обласної філармонії колективи Буського району представлять глядачам найкращі зразки мистецтва свого краюbusk

 

 

 

Об 11:00 год. творчість Буського району презентуватимуть у виступі “Галицька Венеція пісенно славить Волю рідної землі”.
“Святкове дійство відобразить історичні та пам’ятні події, величні постаті минулого та сучасності. Це буде мистецька розповідь про Буський край та його перлини за участі кращих колективів та самобутніх перлин народної творчості. Гостей княжого міста Лева гостинно вітатимуть диво-короваєм, який вінчатимуть 25 золотих колосків – символів Незалежності України.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top