У 2017 році на Буському сміттєзвалищі можуть встановити сміттєсортувальну лінію за 30 мільйонів

У 2017 році на Буському сміттєзвалищі можуть встановити сміттєсортувальну лінію за 30 мільйонів гривеньdscn9132

Таку інформацію озвучив Буський міський голова Ростислав Сліпець під час чергового засідання Буської районної ради.

Очільник Буської громади також зазначив, що на сьогодні полігон ТПВ у Верблянах заповнений на 25 тис. тонн при можливих 1.5 мільйона тонн. Сьогодні на наше звалище привозять щоденно 40 тонн львівського сміття, договір на вивезення ТПВ чинний до 1 січня 2017, але автоматично пролонгуватиметься при потребі.

dscn9536“Міська рада сьогодні працює над виготовленням необхідної документації щодо встановлення сучасної сортувальної лінії на території звалища. Проект передбачатиме певний комплекс заходів: облаштування сортувальної лінії, встановлення вагового комплексу, огорожі і т.д. Загальна вартість проекту – 30 мільйонів гривень. У разі потреби міська рада готова долучитися до співфінансування такого проекту”  – наголосив Ростислав Сліпець.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top