У Буській першій школі вшанували генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича

У Буській першій школі вшанували генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича253183041

У Буській ЗОШ  №1 відбулася загальношкільна тематична лінійка «Роман Шухевич – головний командир УПА», приурочена генерал-хорунжому, головному командирові УПА, голові Генерального секретаріату Української Головної Визвольної Ради та голові Проводу ОУН –Романові Шухевичу.

Учні розповіли про те, що Р.Шухевич долучився до звитяжної борні за державницьку мрію про незалежність. Виніс багато випробувань і тортур. За революційну діяльність щодо визволення України він піддавався переслідуванням та репресіям з боку польської окупаційної влади,  був політичним в’язнем концтабору у Березі Картузькій, польській тюрмі.

Загинув Роман Шухевич 5 березня 1950 року під час  національно-визвольних змагань в селищі Білогорще біля Львова. Загинув як воїн, зі зброєю у руках, прихопивши на той світ декількох ворогів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Р.Шухевич вийшов з народу, був з ним у тяжкі часи, зажди захищав його і загинув за нього.

Лінійку пам’яті підготували разом з дітьми заступник директора  з навчально-виховної роботи Побігушка Н.Г. та вчитель історії Букета О.Я.

Інформаційні матеріали

районного відділу освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top