У Буській центральній районній бібліотеці урочисто відкрили пункт європейської інформації

У Буській центральній районній бібліотеці урочисто відкрили пункт європейської інформації

У Буській центральній районній бібліотеці ім. І. Котляревського за підтримки програми ЄС «Еразмус +» (Жан Моне) 27 травня, відбулося урочисте відкриття пункту європейської інформації (Пункт ЄІ). Участь в урочистості взяли: голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, держслужбовці відділу культури та туризму РДА, працівники ЦРБ, представники громадської організації «Товариство «Бужани», кореспонденти місцевих ЗМІ.
Очільники району подякували координаторам проекту за реалізацію дуже корисної для мешканців району справи, адже бущани матимуть можливість отримати у пункті друковані матеріали з питань європейської історії та планів на перспективу, мати доступ до інформаційних ресурсів ЄС за допомогою мережі Інтернет, отримувати в зручний для себе час консультації з питань європейської інтеграції.
Нагадаємо, у листопаді 2015 року УБА оголосила конкурс на участь у проекті. Заявки подали 163 бібліотеки з усіх областей України. Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки, у яких в 2016 році було створено пункти європейської інформації. Перемогу Буській бібліотеці забезпечила заявка ГО «ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА БУСЬК» з метою відновити діяльність Європейської організації міст-лелек (ESCO).
До послуг відвідувачів Пункту діє інформаційна зона, що включає такі підрозділи:
«Європейський Союз: історія розвитку», “Україна-ЄС: реалії та перспективи”, “НАТО – безпека через партнерство”.
У Пункті створено папки-накопичувачі: документи з питань європейської інтеграції; відгуки про роботу ПЕІ.

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top