У Буській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з поетом, літературознавцем, журналістом, публіцистом Любомиром Стринаглюком.

22 листопада у Буській центральній  районній бібліотеці відбулася зустріч з поетом, літературознавцем, журналістом, публіцистом, громадським діячем, членом Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників  Любомиром Стринаглюком.dscn5546

Пан Любомир є  знаною людиною на Івано-Франківщині. Працював редактором Івано-Франківської телерадіокомпанії, директором телерадіокомпанії „Вежа”. Сьогодні займається підприємницькою та громадською діяльністю,  засновник мережі книгарень духовної літератури «Назарет».

Ще  зі студентських років пише та друкує вірші, літературно-критичні статті в обласних та всеукраїнських виданнях, антологіях, збірниках, часописах „Світо-Вид”, „Перевал”, „Дзвін”. Автор книжки поезій «Медовий кумир» ( 1998р) та збірки віршів „Бентежні видива”(2012)

Любомир Стринаглюк презентував свою нову книгу «Знаки часу. Розпізнавання». Небезпечні символи для нашої віри, яка вийшла у 2015 році й уже витримала п’ять перевидань.  У 2016 році вийшло 6-те видання , доповнене і перероблене. Книжка буде мати продовження.

dscn5537

В книзі «Знаки часу. Розпізнання» Любомир Стринаглюк проявив себе як публіцист, дослідник, пошуковець.

Автор цікаво розповів про чисельні знаки, символи, речі, якими ми оточуємо себе в побуті не задумуючись про їх першоджерело, чи є вони такими безпечними для нас та наших близьких.  А найбільше – чого варто стерегтися? Як уникнути небезпеки? На презентації були присутні бібліотекарі Бущини, працівники відділу культури, мешканці м. Буська.  Після презентації, слухачі мали можливість задавати питання і отримати повну і ґрунтовну відповідь, а також придбати книгу.dscn5551

 

 

Доречі, автор подарував примірник книги «Знаки часу. Розпізнавання» Буській  бібліотеці, тож кожен охочий може ознайомитися із цією книгою.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top