У Буській центральній районній бібліотеці відкриють пункт європейської інформації

У трьох бібліотеках Львівщини відкриють пункти європейської інформації

У Буській центральній районній бібліотеці ім. І. Котляревського, Рудківській бібліотеці для дорослих, Стрийській центральній міській бібліотеці ім. М. Шашкевича за підтримки програми ЄС «Еразмус +» (Жан Моне) відкриються пункти європейської інформації (Пункти ЄІ).

Вони діятимуть три роки в рамках проекту Української бібліотечної асоціації (УБА) «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках». Про це повідомляє керівник Інтернет-центру Буської бібліотеки Богдан Литвин.

Проект передбачає активну роботу бібліотек з популяризації знань про ЄС та надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям місцевих громад районних центрів, невеликих міст і селищ України.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top