У Буському краєзнавчому музеї побувала гостя з Франції – п. Марія Ванькевич

У Буському краєзнавчому музеї побувала гостя з Франції – п. Марія ВанькевичWP_20160829_10_32_27_Pro

Її родина колись мешкала в Буську. Вже 5 днів вона гостить в родички Ярослави Мархевки, а до того була в Києві, як делегатка Всесвітнього з’їзду Союзу Українок. В Парижі Союз українок очолює п. Надія Мигаль, рідна сестра Іванки Мигаль, відомої солістки меццо-сопрано Майямської та Канадської Метрополітен Опера.

Пані Марія з цікавістю оглядала в музеї виставку присвячену Іванці Мигаль та багато знимкувала.

У 2017 році нашій славетній землячці виповнилось би 80 років. І п. Ванькевич цікавило, чи будемо цей ювілей святкувати. Спільно з начальником відділу культури та туризму Буської РДА Л. Ціхоцькою погоджено попередньо план цих урочистостей. Зокрема, у Буську відновимо фестиваль української пісні «Ти до нас вертаєшся піснями». На згадку працівники галузі культури подарували п. М. Ванькевич та Н. Мигаль світлинний альбом «Буська земля»

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top