У Буському районі вшанували пам’ять вояків дивізії СС Галичина, розстріляних НКВС у липні 1944 року

У Буському районі  вшанували пам’ять вояків дивізії СС Галичина, розстріляних НКВС у липні 1944 року 

     24 липня , біля пам’ятного хреста, встановленого на місці розстрілу дивізійників в лісі біля Ожидова , відбулася панахида, яку провів місцевий священик о. Михайло Дорош.

   Участь у вшануванні пам’яті вояків дивізії СС «Галичина»,  взяли заступник голови РДА Олег Ільків , керівник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька, голова Ожидівської сільської ради Олександра Шах, члени районного братства УПА , жителі Ожидова.
З патріотичними промовами перед присутніми виступили Олег Ільків і заступник голови Львівської крайової організації Братства УПА Мар’ян Длугош.

Звертаючись до учасників вшанувань, Олег Ільків зазначив, що кожен з нас має знати свою історію і пам’ятати про героїв, які поклали своє життя за Українську державу: тих, хто боровся протягом попередніх століть, та новітніх героїв, які поклали своє життя за останні два роки у війні з російськими окупантами на сході нашої держави.
Разом з бущанами вшанувати пам’ять розстріляних вояків прибув на захід хор Червоноградської станиці Всеукраїнського Братства вояків УПА «Нескорені», який виконав низку повстанських пісень. Біля могили звучали пісні про Україну, вірші Івана Франка, авторські поезії, присвячені  борцям за Незалежність України.
Завершився захід спільним виконанням Державного Гімну України.

                                                                                                                                   Інформаційні матеріали Буської РДА

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top