У Буську перевірили технічну справність та освятили перед початком навчального року шкільний автопарк

У Буську перевірили технічну справність та освятили перед початком навчального року шкільний автопарк

DSCN9374[1]26 серпня на подвір’ї Буської гімназії ім.Євгена Петрушевича відбувся технічний огляд та освячення 8-ми районних “Школяриків”. Участь у заході взяли представники районної влади: перший заступник голови РДА Олег Ільків, заступник голови райради Роман Фурда, керівник районного відділу освіти Богдан Глуховецький.

Освятив та благословив на добрий шлях відремонтовану техніку настоятель місцевого храму о.Петро Салабай.

 

DSCN9380[1]DSCN9388[1]

DSCN9395[1]Представники влади у своїх виступах розповіли про дії органів влади, які здійснюються по ремонту дорожнього покриття в районі, де курсують шкільні автобуси та побажали водіям щасливої, безпечної дороги.

Керівник районного відділу освіти Богдан Глуховецький у своєму виступі подякував водіям-механікам за їхню працю і самовідданість своїй професії та приготував невеликі подарунки (записники та ручки).

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top