У Буську розпочали капітальний ремонт дороги

 У Буську розпочали капітальний ремонт дороги img_0304

8 вересня стартували ремонтні дорожні роботи у місті Буську по вул.Воляни. На капітальний ремонт цієї дороги виділені кошти у сумі 1 млн грн з обласного бюджету і 400 тис. грн  із міського бюджету. На  відрізку вулиці від буд.176 до буд.232 довжиною 600 метрів укладуть нове асфальтне покриття. Роботи будуть виконувати працівники Львівського ШРБУ-65. Ця шляхоремонтна організація уже  проводила ремонт доріг у Буську і досить добре себе зарекомендувала. Окрім цього вартість асфальту у них нижча ніж в інших аналогічних підприємствах. img_0305

Вчора розпочались підготовчі роботи, знімання верхнього непридатного шару дорожнього покриття. Асфальтування вулиці планують розпочати у понеділок і до кінця тижня завершити роботи.

 

Як розповів Буському радіо міський голова Ростислав Сліпець, після завершення ремонту вул.Воляни у Буську проведуть ще поточний ремонт вулиць Івана Франка, вул.Папірні, вул.Підзамче, вул Будівельників, вул.Івасюка. Окрім цього облаштують стоянку для автомашин біля Буської лікарні. Кошти на ці роботи передбачені у міському бюджеті.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top