У Буську скажений кіт покусав п’ятьох людей

У Буську скажений кіт покусав п’ятьох людей

78c8d9fe9a_218935 — копия
У місті Буську скажений кіт покусав п’ятьох людей. Потерпілі звернулися до районної лікарні, але вакцини проти сказу там не виявилося не тільки в районі, а й загалом в Україні. Їм за власні кошти довелося замовляти вакцину з Польщі.

«8 січня, у місті Буськ кіт покусав трьох людей. Наступного дня – ще двох. Всі постраждалі звернулися в районну лікарню, але жодної допомоги так і не отримали. Виявляється ні в лікарні, ні в Україні загалом вакцини немає, – написав у соцмережі син потерпілих Андрій Кульчицький.

За його словами, це був домашній кіт, який прожив у родині п’ять років. Тварина покусала його батьків, бабусю, а наступного дня – ще двох сусідів.

«Мама вийшла на двір і він одразу на неї накинувся. Ми викликали ветеринарів. У них є спеціальний костюм, вони б його могли зловити і жертв було б набагато менше. Але вони не відреагували. Кота зловили зранку власними силами, але він встиг покусати ще двох людей. Ми живемо в особняку, тому він гуляв де хотів», – розповів  син потерпілих.

Після того, як кота зловили, він помер. У лабораторії ветлікарні офіційно підтвердили, що він заражений сказом.

Заступник головного лікаря по лікувальній роботі Буської центральної райлікарні Мар’ян Запоточний підтвердив , що до лікарні справді зверталися п’ятеро людей, яких покусав скажений кіт.

«Вони були оглянуті нашим лікарем хірургом-радіологом, оброблено рани. Лікар зв’язувався із обласним радіологом, на даний час вакцини в Україні немає. Тоді ми вийшли на Польщу і сьогодні після обіду (12 січня) вакцина вже у нас буде, по три ампули на кожного хворого. Як тільки привезуть вакцину, всі потерпілі будуть вакциновані», – розповів Мар’ян Запоточний.

Лікар запевнив, що небезпеки зараження сказом немає, бо «Імуноглобулін антирабічний» можна колоти до семи днів після укусів скаженої тварини.

Син потерпілих розповів, що вони самостійно замовили вакцину в Польщі.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top