У Буську завершився тренувальний збір паралімпійської команди України з настільного тенісу

У Буську завершився тренувальний збір паралімпійської команди України з настільного тенісуDSCN8899

З 8-го по 20-те червня у Буську, в спортзалі Буської дитячо-юнацької спортивної школи проходив тренувальний збір паралімпійської команди України з настільного тенісу.

20 спортсменів  і 4 тренери з усієї України відпрацьовували свою майстерність та інтенсивно проводили підготовчі тренування до Паралімпіських ігор, які  відбудуться з 7 по 18 вересня у Бразилії , у місті  Ріо-де-Жанейро.

Спортсмени відзначають, що готові до конкуренції та намагатимуться показати найвищі результати на іграх в Ріо-де-Жанейро.

– Будемо прикладати максимум зусиль, аби показати гідні результати, – зазначив Віктор Дідух ,  майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу, чемпіон світу 2014 року, чемпіон Європи 2015 року.– Звичайно, маємо надзвичайно високу конкуренцію, а сильних суперників з кожним роком стає все більше. І хоча у спортсменів з Китаю, Швеції, Франції, Німеччини кращі умови для підготовки, та все ж, у нашої паралімпійської збірної надзвичайно велика воля до перемоги.

DSCN8903Нагадаємо, що наш земляк Віктор Дідух доклав максимум зусиль і коштів, щоб саме у Буську працювала тренувальна база для спортсменів збірної України.

Львівську область готуються представляти паралімпійці у п’яти видах спорту: стрільбі з лука, фехтуванні на візках, настільному тенісі, плаванні, пауерліфтингу. Серед найбільш титулованих спортсменів – Віктор Дідух,  Антон Дацко, Андрій Демчук,  Роман Павлик, Сергій Атаманенко, подружжя Антон та Марина Стабровські.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top