У День Захисника України дошкільнята із Красного відвідали Золочівський Навчальний центр Національної гвардії

У День Захисника України дошкільнята із Красного відвідали Золочівський Навчальний центр Національної гвардіїdscn3099

Виховуємо свою молодь любити та шанувати державу та захисників України ще змалечку.  Так, вихователі дошкільного навчального закладу «Калинонька», 14 жовтня, у День Захисника України, ознайомили дітей із історією свята, яке має вагоме виховне значення для формування почуття гордості за свою Батьківщину, патріотичних почуттів, любові до рідного краю, поваги до традицій свого народу.

За традицією діти власноруч намалювали малюнки з патріотичною символікою, присвячені Захисникам України, людям, які стоять на сторожі нашої держави і є OLYMPUS DIGITAL CAMERAгарантами її безпеки.

Малюки прагнули більше дізнатися про життя військових. Тому, голова батьківського комітету дошкільного закладу Володимир Юхима разом з батьками організували малятам екскурсійну подорож у військову частину Національної Гвардії України міста Золочів, де вони познайомились із захисниками нашої держави.

Військовослужбовці  із задоволенням продемонстрували свої професійні навички та розповіли про службу в Українській армії, а дошкільнята подарували військовикам яскраві патріотичні малюнки та цілу низку позитивних емоцій.

Вікторія Ситник,

завідувач ДНЗ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top