У грудні стартує реєстрація мікропроектів на 2017 рік

У грудні стартує реєстрація мікропроектів на 2017 рікimg_0797_1478790545

Нещодавно у Львові відбулася нарада голови ЛОДА Олега Синютки та першого заступника голови ЛОР Парасковії Дворянин з керівниками райдержадміністрацій та очільниками місцевих рад області на якій розглянули питання “Про проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік”

Нагадаємо, 25 жовтня депутати Львівської обласної ради затвердили в новій редакції Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки.

За словами начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків облради Івана Собка, нова редакція Програми передбачає подання заявок на участь у конкурсі виключно в електронному вигляді, заповнення відповідної реєстраційної картки, роботу груп експертів за напрямками, до заявки пооб`єктно додаватимуться документи, що будуть підтверджувати забезпечення співфінасування з різних джерел.

Окрім того, розроблено новий порядок оскарження конкурсантами результатів конкурсу та інші новації.

img_4447

Світлина М.Іванціва

Участь в нараді взяли й посадовці з Буського району: голова Буської РДА Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова та ціла когорта очільників громад Надбужжя.

Детальніше про нововедення та зміни у проведенні конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки Буському Радіо розповів голова районної ради Богдан Глова

 

“Конкурс мікропроектів на 2017 рік має свої пріоритетні напрямки: освітня галузь, заклади охорони здоров’я, народні доми, вуличне освітлення, – розповів Іван Собко. – У цих межах планується здійснити капітальні ремонти, запровадити заходи з енергозбереження, придбати обладнання та інвентар тощо”.

Слід зазначити, що гранична вартість мікропроекту – 2017 становитиме 400 тис грн, а гранична сума субвенції з обласного бюджету – 200 тис грн. Приміром, цього року –  300 тис грн  і 100 тис грн відповідно.

Реєстрація мікропроектів на 2017 рік триватиме упродовж грудня на сайті http://www.registration.oblrada.lviv.ua/.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top