У Кізлові “Онур” ремонтує верхнє асфальтне покриття дороги та монтує на стовпах світильники уздовж траси

 У Кізлові “Онур” ремонтує верхнє асфальтне покриття дороги та монтує на стовпах світильники уздовж траси15215689_1131098706926487_1553998843_o

  На ділянках автодороги Київ-Чоп, яка пролягає через село Кізлів та на відтинку біля міста Буська встановлять сучасне дорожнє освітлення.
   Стовпи для освітлення вже змонтовані, а вчора працівники “Онуру” у Кізлові встановлювали на них відповідне світловве обладнання. Паралельно проводились ремонтні роботи пошкодженого верхнього шару асфальтного покриття. Після завершення облаштувань у Кізлові, ремонтники вирушать на ділянку дороги біля Буська. Тут ще завчасно встановили стовпи для облаштування дорожнього освітлення.
dscn3873
fanarnie-stolbi

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top