У Красному біля школи облаштували новеньку тротуарну доріжку та дорожню розмітку

У Красному біля школи облаштували новеньку тротуарну доріжку та дорожню розмітку img_2795

Цього тижня у селищі Красне завершили облаштовувати тротуарну доріжку та обмежувальну огорожу біля місцевої школи №1. Нагадаємо, що дорожнє покриття тут нове і вже явно напрошувалось облаштування тротуарів. Також ми вже писали про ініціативу місцевих та обласних депутатів щодо нанесення розмітки на нову дорогу, оскільки саме ця ділянка розташована у жвавій частині населеного пункту: поблизу школи, супермаркету, місцевого храму. На сьогодні певна розмітка є, нанесений напис “школа” та розмітка ”зебри” на асфальті перед і після ділянки, що проходить біля навчального закладу.

img_2794img_2796

 

 

 

 

 

Детальніше про облаштування тротуару та про інші заплановані роботи щодо благоусторою селища розповідає очільник Красненської громади Микола Чучман

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top