У Красному біля школи облаштували новеньку тротуарну доріжку та дорожню розмітку

У Красному біля школи облаштували новеньку тротуарну доріжку та дорожню розмітку img_2795

Цього тижня у селищі Красне завершили облаштовувати тротуарну доріжку та обмежувальну огорожу біля місцевої школи №1. Нагадаємо, що дорожнє покриття тут нове і вже явно напрошувалось облаштування тротуарів. Також ми вже писали про ініціативу місцевих та обласних депутатів щодо нанесення розмітки на нову дорогу, оскільки саме ця ділянка розташована у жвавій частині населеного пункту: поблизу школи, супермаркету, місцевого храму. На сьогодні певна розмітка є, нанесений напис “школа” та розмітка ”зебри” на асфальті перед і після ділянки, що проходить біля навчального закладу.

img_2794img_2796

 

 

 

 

 

Детальніше про облаштування тротуару та про інші заплановані роботи щодо благоусторою селища розповідає очільник Красненської громади Микола Чучман

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top