У Красному прокладуть централізований водогін

У Красному прокладуть централізоване водопостачання

Про проблеми із питною водою у населених пунктах нашого району ми вже пи9896_vod (1)сали неодноразово. Надзвичайно гостро ця проблема постала минулого літа саме у селищі Красне. Рівень води у більшості криниць знизився практично до дна, а подекуди й зовсім “осушив” джерела. Люди рятувалися як могли: хтось максимально низько вмонтовував криничні насоси, хтось поглиблював та розчищав водоносні джерела, а ще надзвичайно популярними стали послуги буріння свердловин. Як розповіли у інтерв’ю Буському радіо  мешканці селища, черги на такий вид послуг сягають кількох місяців! І справа ця не з дешевих: за 1 м буріння підприємці просять від 150 гривень, а середня глибина такої свердловини сягає 30 м. Звичайно,  ніяких гарантій немає на те, що така сліпа свердловина натрапить на водоносний шар.  Проте експерти зазначають, що буріння проблеми не вирішить. По-перше, на таких глибинах вода все одно не є належної якості (це та ж сама “підшкірна вода”); по-друге, якщо кожен господар пробурить таку свердловину, то через декілька років і на 30 метровій глибині не залишиться води; по-третє, ви собі уявляєте, яка велика кількість отворів у земній корі сконцентрується на відносно невеликій площі?! А це значний негативний вплив на довкілля.

golova

Нещодавно із власних незалежних джерел Редакції Буського радіо стало відомо, що у Красному розробляють проект централізованого водопостачання. Прокоментувати дану інформацію ми попросили Красненського селищного голову Миколу Чучмана

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top