У Красному ремонтують дорогу в напрямку Утішкова

У Красному ремонтують дорогу в напрямку Утішковаimg_3339

Ремонтні роботи на відтинку автодороги Красне – Утішків, починаючи з селища Красне, розпочали  22 жовтня. Цим роботам передував ямковий ремонт автошляху зі сторони Утішкова. З обласного бюджету на цю дорогу виділили 900 тис.гривень, також певні кошти виділить агропідприємство “Захід Агро МХП”, елеватор якого розташований неподалік дороги. Кошти на наш час не великі і, зрозуміло, що для того, щоб виконати  весь обсяг робіт потрібно залучати ще й гроші громад. Із власних джерел у Буській РДА ми дізналися, що  до ремонту дороги мала долучитись фінансово і Утішківська сільська рада, але депутати не підтримали такої ініціативи, натомість виділили кошти на освітлення села…

У телефонній розмові очільниця громади Утішкова Зеновія Микитюк розповіла, що  така домовленість була, але офіційного запиту на дофінансування ремонту дороги вона не отримала. Тому на сесії сільської ради депутати  не підтримали виділенняimg_3397 цих коштів. Мовляв, державні експерти-дорожники при обстеженні дороги заклали саме 900тис. на ремонтні роботи і цих грошей має бути достатньо. На сьогодні у сільському бюджеті грошей вже немає, адже депутатський корпус своїм рішенням спрямував усі залишкові кошти на облаштування вуличного освітлення.

Все наче й зрозуміло, але…

Зазначимо, що цього року чотири сільські громади: Ожидівська, Милятинська, Боложинівська та  Тур”янська, виділили кошти на співфінансування ремонту державних доріг, які пролягають через ці населені пунки, чи сполучають їх з основними автомагістралями і виграли від цього. Це дало змогу виконати більші об’єми ремонтних робіт.

img_3395Нагадаємо, що дорога Красне – Утішків протягом останніх декількох років нагадує радше “танкодром”, аніж – автошлях. Тому сьогодні ми говоримо про порятунок, а не ремонт.  Усі роботи виконують  працівники дорожно-ремонтного пункту №3 Бродівської ДЕД(наш Буський райавтодор). Потужною фрезою дорожники зрізали 7-10 см. старого покриття на тих ділянках, де асфальтове покриття зазнало найбільших ушкоджень. Після зрізки та вирівнювання на цих ділянка вкладуть новий шар асфальту, а на інших проведуть ямковий ремонт. Старий асфальт  використають повторно для облаштування узбіччя дороги.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top