У Львові встановили першу сміттєсортувальну лінію, закуплену у Буському ТОВ «Хаммель-Україна» ще 5 років тому

У Львові встановили першу сміттєсортувальну лінію, закуплену у Буському ТОВ «Хаммель-Україна» ще 5 років тому7

Компанія «Захід ресурс плюс» завезла та встановила обладнання для сортування сміття та буде готова приймати 20% твердих побутових відходів зі Львова вже найближчим часом. Сміттєсортувальна лінія встановлена на території заводу «Львівхімсільмаш», розташованій між Рясним і Білогорщею. Лінія  зможе відправляти на повторну переробку папір, скло та пластик. Решту сміття все ж необхідно буде вивозити на полігони захоронення ТПВ. Яким саме полігоном буде користуватись «Захід ресурс плюс» наразі невідомо. Невизначеним залишається і тариф, за яким компанія прийматиме львівське сміття, адже жодних угод з містом наразі не підписано.

Запуск лінії в експериментальному режимі має відбутися уже в листопаді. Про це під час прес-конференції повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Є всі підстави для того, щоби вже у листопаді провести пробний запуск цієї лінії і таким чином зменшити кількість відходів, які будуть потрапляти зі Львова чи з навколишніх територій на потенційні сміттєзвалища», – зазначив він.

Подаємо коментар з цього приводу директора ТОВ “Хаммель-Україна :

Вчора було поширено новину про те, що сортувальна лінія ТПВ, що була виготовлена нашим Підприємством та монтується на сміттеперевантажувальній станції у Рясне-2, була закуплена в рамках Нацпроекту «Чисте місто», який на той час керувалося паном Каськівим. Цю інформацію поширило декілька інтернет видань, які цитують слова Садового А.І. «Ми давно просили державу задіяти для тимчасового вирішення проблеми зі сміттям лінії, закуплені ще за Януковича в рамках проекту «Чисте місто». Держава їх купила, гроші витратила і нікому не передала. Вони стояли і ржавіли. Але краще пізно ніж ніколи» ZAXID.NET
В звязку з чим, як керівник Компанії «Хаммель-Україна», що був присутній при закупівлі цієї сортувальної лінії, хочу пояснити наступне:
У 2011 році Державним підприємством з питань поводження з відходами, як вторинною сировиною було оголошено закупівлю. Свої пропозиції подало 25 українських та закордонних компаній. Відкриття пропозицій відбулося в присутності представників учасників, при оголошенні пропозицій, перевірялася її відповідність тендерній документації та вартість пропозиції.
ТОВ «Хаммель-Україна» виграло цей тендер в умовах чесної конкуренції, а не в наслідок будь-яких корупційних змов. Будучи філією всесвітньовідомого виробника обладнання для переробки відходів, Підприємство Хаммель виготовляє якісне обладнання у Львівській області протягом 18 років, яке постачається у понад 100 країн світу, є демократичною організацією та дорожить своїм іміджем.
Ми щиро хочемо допомогти нашому місту у питанні вирішення ситуації з відходами. Дана сортувальна лінія була виготовлена нашим Підприємством у 2011 році. Потужність лінії складає 50 тисяч тон ТПВ на рік. До недавнього часу лінія зберігалася на нашому Підприємстві у належних умовах. Сподіваємося, що запуск лінії допоможе скоротити об’єм відходів, що збирається у Львові та повернути значну частину втор сировини у господарський обіг.

З повагою, Михайло Куценко Директор ТОВ «Хаммель-Україна»

На фото сміттєсортувальна лінія виробництва Буського СП”Олнова”(заснованого при участі німецької фірми «HAMMEL”),  яка введена в експлуатацію у Золочеві в жовтні 2013 року.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top