У Милятинському дошкільному закладі «Оленка» відзначили перший ювілей

У Милятинському дошкільному навчальному закладі «Оленка» відзначили перший ювілей

У тихім куточку при в’їзді в Милятин оточений зеленню квітів і трав, садочок  “Оленка” як сонях яскравий малят-дошкільняток привітавDSCN9520[1]

30 серпня у дошкільному навчальному закладі “Оленка” відбулося відзначення маленького ювілею – 5 років після відновлення роботи садочку. Насправді історія закладу налічує більше 37-ми років, але не завжди все було так гладко…

Вперше відкрили садочок у далекому 1979 році. Тоді у “Оленку” із навколишніх сіл приводили понад 140 дітей, функціонувало 6 груп.

У важкі 90-ті бракувало фінансування, для збереження садочку залишили лише одну цілодобову групу.

У 1999 році із Соколівки в приміщення “Оленки” перенесли дитячий будинок “Добре серце”.

У 2011 році за клопотанням батьків села та сільських депутатів  – Буська районна рада прийняла рішення поновити роботу садочку. У вересні 2011 року до дитсадку пішли перших 28 діточок, функціонувала лише одна група.

У 2013 році у ДНЗ відкрили ще одну групу, ці дві групи функціонують і до сьогодні. У наші дні постає питання відкриття ще однієї групи, бо кількість дітей у селі значно зросла, але для реалізації цього задуму немає вільного приміщення…

Кожна мама віддає в дитячий садок найдорожче – свою дитину. Щоб їй тут було затишно, щоб були створені всі умови – не гірші від домашніх, щоб руки чужої тьоті були такими ж лагідними, як і мамині руки, потрібно прикласти чимало зусиль.

DSCN9480[1]Колектив дошкільного закладу, у якому зараз працює 5 чоловік, очолює Марія Романів. Під її керівництвом з малюками працюють вихователі, які з любов’ю виконують свої непрості обов’язки. Колектив дитячого садочку впродовж усіх років робить усе можливе, щоб заклад був затишним і теплим, щоб малечі у садку було цікаво і радісно.У «Оленці», яку нині відвідує понад пів сотні дітей, створено усі необхідні умови для зростання, навчання та розвитку дітей, забезпечується повноцінне харчування та змістовне дозвілля.

Це було незвичайне свято дитинства і юності. День народження ніколи не старіючого дитячого садка, куди сходяться доріжки від багатьох домівок протягом багатьох років. Щоранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись в один бурхливий потік, прямують сюди діти.

DSCN9499[1]День народження – це особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива. Концерт, приурочений ювілею, колектив «Оленки» підготував цікавий та барвистий. На сцені вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися за декілька років перебування у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики. На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям.

 

DSCN9487[1]Привітати педагогів та батьків на свято завітали керівники району: голова Буської районної ради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Олег Ільків, керівник районного відділу освіти Богдан Глуховецький.  Держслужбовці у своєму привітальному слові особливі і теплі слова подяки за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей, висловили директору садочку Марії Романів та всьому педагогічному колективу.

  Не обійшлося без подарунків, посадовці принесли дітлахам м’ячі, олівці та інше приладдя.

 

DSCN9496[1]

DSCN9520[1]

DSCN9507

DSCN9525

DSCN9497

Завершилося святкове дійство спільним виконанням традиційної української духовної та святкової пісні «Многая літа»

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top