У Милятинському дошкільному закладі «Оленка» відзначили перший ювілей

У Милятинському дошкільному навчальному закладі «Оленка» відзначили перший ювілей

У тихім куточку при в’їзді в Милятин оточений зеленню квітів і трав, садочок  “Оленка” як сонях яскравий малят-дошкільняток привітавDSCN9520[1]

30 серпня у дошкільному навчальному закладі “Оленка” відбулося відзначення маленького ювілею – 5 років після відновлення роботи садочку. Насправді історія закладу налічує більше 37-ми років, але не завжди все було так гладко…

Вперше відкрили садочок у далекому 1979 році. Тоді у “Оленку” із навколишніх сіл приводили понад 140 дітей, функціонувало 6 груп.

У важкі 90-ті бракувало фінансування, для збереження садочку залишили лише одну цілодобову групу.

У 1999 році із Соколівки в приміщення “Оленки” перенесли дитячий будинок “Добре серце”.

У 2011 році за клопотанням батьків села та сільських депутатів  – Буська районна рада прийняла рішення поновити роботу садочку. У вересні 2011 року до дитсадку пішли перших 28 діточок, функціонувала лише одна група.

У 2013 році у ДНЗ відкрили ще одну групу, ці дві групи функціонують і до сьогодні. У наші дні постає питання відкриття ще однієї групи, бо кількість дітей у селі значно зросла, але для реалізації цього задуму немає вільного приміщення…

Кожна мама віддає в дитячий садок найдорожче – свою дитину. Щоб їй тут було затишно, щоб були створені всі умови – не гірші від домашніх, щоб руки чужої тьоті були такими ж лагідними, як і мамині руки, потрібно прикласти чимало зусиль.

DSCN9480[1]Колектив дошкільного закладу, у якому зараз працює 5 чоловік, очолює Марія Романів. Під її керівництвом з малюками працюють вихователі, які з любов’ю виконують свої непрості обов’язки. Колектив дитячого садочку впродовж усіх років робить усе можливе, щоб заклад був затишним і теплим, щоб малечі у садку було цікаво і радісно.У «Оленці», яку нині відвідує понад пів сотні дітей, створено усі необхідні умови для зростання, навчання та розвитку дітей, забезпечується повноцінне харчування та змістовне дозвілля.

Це було незвичайне свято дитинства і юності. День народження ніколи не старіючого дитячого садка, куди сходяться доріжки від багатьох домівок протягом багатьох років. Щоранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись в один бурхливий потік, прямують сюди діти.

DSCN9499[1]День народження – це особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива. Концерт, приурочений ювілею, колектив «Оленки» підготував цікавий та барвистий. На сцені вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися за декілька років перебування у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики. На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям.

 

DSCN9487[1]Привітати педагогів та батьків на свято завітали керівники району: голова Буської районної ради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Олег Ільків, керівник районного відділу освіти Богдан Глуховецький.  Держслужбовці у своєму привітальному слові особливі і теплі слова подяки за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей, висловили директору садочку Марії Романів та всьому педагогічному колективу.

  Не обійшлося без подарунків, посадовці принесли дітлахам м’ячі, олівці та інше приладдя.

 

DSCN9496[1]

DSCN9520[1]

DSCN9507

DSCN9525

DSCN9497

Завершилося святкове дійство спільним виконанням традиційної української духовної та святкової пісні «Многая літа»

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top