У Надбужжі триває місячник озеленення, прибирання і благоустрою! До Великодніх свят заплановано ліквідувати та очистити від сміття максимальну кількість території

У Надбужжі триває місячник озеленення, прибирання і благоустрою! До Великодніх свят заплановано ліквідувати та очистити від сміття максимальну кількість території районуDSCN7510

Про наболілу тему засмічення району ми писали вже неодноразово. Керівники Буського району акцентують увагу на цій проблемі на кожній нараді, зустрічі із сільськими головами чи громадами. Сьогодні стихійне засмічення наших селищ та сіл постало на одному рівні із військовими та економічними питаннями!

Вчора на цю важливу тему в Буській райдержадміністрації відбулася нарада-семінар з головами, секретарями місцевих рад Надбужжя, за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, голови районної ради Богдана Глови та керівників служб, установ, організацій.

Голів місцевих рад активно закликали завершити розпочату роботу щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ, благоустрою населених пунктів, аби належним чином підготуватися до Великодніх свят. Петро Мороз зазначив, що вже після свят для контролю до району приїдуть обласні екологічні комісії. Такі комісії у складі 5-6 представників обласних структур будуть наділені повноваженнями накладати штрафні санкції.

Зазначимо, що в боротьбі із сміттям у нашому районі вже виконано певний об’єм робіт. На територіях селищ та сільрад проводили та проводять  громадські толоки; працівники Буського пункту Бродівської ДЕД очистили від сміття та самосівів узбіччя районних доріг, а районні лісівники долучилися до очищення придорожніх лісосмуг. У Красному місцева влада частково впровадила централізоване вивезення сміття та залучила до контролю над несанкціонованими сміттєзвалищами громадськість. Усі сільради мають укладені угоди на вивезення ТПВ до нашого районного ліцензованого сміттєзвалища у Верблянах… Є і перший гіркий досвід: на щойно впорядкованій, чистій території   знову смітять! Але тут вже виникає питання нашої з вами культури, і просто “лекціями” чи роз’ясненнями не обійтись.  Очільники громад зазначають, що таких шкідників каратимуть значними штрафами.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top