У Надбужжі з початку 2016 року відкрили власну справу 56 новачків – бізнесменів

У Надбужжі з початку 2016 року відкрили власну справу 56 новачків – бізнесменів42800

В Буській ОДПІ  з початку 2016 року розпочали власну справу 56 суб’єктиів господарської діяльності, з них: 11 юридичних осіб та 45 фізичних осіб – підприємців. Найбільш популярними видами діяльності серед новачків – комерсантів є роздрібна та оптова торгівля в неспеціалізованих магазинах, надання транспортних послуг та інше.

Для спрощення умов ведення бізнесу та відповідно до  Закону України від 02.02.2015 № 191-VIII    Державною фіскальною службою забезпечено взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в день надходження відомостей з Єдиного державного реєстру та відповідно зменшено до одного дня обмін інформацією між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та інформаційними системами ДФС.

Інформаційні матеріали Буської ОДПІ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top