У слід за Буським у Золочівському районі зловили вантажівку з львівським сміттям

У слід за Буським у Золочівському районі люди зловили вантажівку з львівським сміттямsmittja29102016

Буське радіо писало про те, як жителі села Брахівка нашого Буського району нещодавно “впіймали” на своїй території фуру із львівським сміттям. Ось тепер львівські ТПВ “засвітились” у сусідньому Золочівському районі, про це пише zolochiv.net

Ввечері 29 жовтня 2016 року мешканці села Якторів (Словітська сільська рада, Золочівського району на Львівщині) зловили вантажівку, котра вивозила у їхнє село львівське сміття.

Люди обурилися, що без дозволу громади по ночах їм в село везуть сміття. Вантажівку перепинили. Викликали поліцію. Поліція проводить перевірку.

Кажуть місцеві жителі, що то не вперше сміття привезли їм зі Львова та хочуть щоб вивезене сміття забрали.

Машину, котра ще не встигла скинути привезене цього вечора сміття, люди відпустили і поліцейські відпровадили до межі із Золочівським районом на Львів.

Детальніше про ситуацію із сміттям розповів сільський голова Демський Володимир Петрович, місцевий мешканець Володимир  та слідчий Золочівської поліції Владислав Рижій.

Про це дивіться у відео.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top