У Закомар’ї створять свій краєзнавчий музей

У Закомар’ї створять свій краєзнавчий музей928c1bb6adc2

В цьому переконані мешканці невеликого села у с.Закомар’я Буського району. Поштовхом до створення музею став ювілей славного земляка о. Данила Танячкевича, який відзначили цьогоріч. Ініціативна група, в яку входять вчителі, науковці, художники, працівники культури і просто небайдужі люди, вирішили – маємо, що зберігати і передати своїм нащадкам.
Музей планують відкрити у колишньому приміщенні початкової школи, де нині функціонує бібліотека. Уже мають списки цінних речей, які поки що зберігаються в односельчан, а незабаром стануть експонатами.
Допомогти у створенні музею взялися фахівці зі Львова. Директор Львівського музею історії релігії п. Зоряна Білик завітала у Буськ на зустріч з ініціативною групою с.Закомар’я. Спільно з начальником відділу культури та туризму Буської РДА Людмилою Ціхоцькою спланували перші кроки в досягненні мети. Добра ініціатива громади с.Закомар’я має стати поштовхом і для інших населених пунктів нашого району. Бо, справді, маємо що зберігати і кому передавати у спадок.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top