У здоровому тілі – здоровий дух

У здоровому тілі – здоровий духPhoto3750

Під таким гаслом з 14 по 18 вересня у Гумниській ЗОШ І-ІІ ступенів проходив Олімпійський тиждень.
Метою тижня стала пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні, залучення дітей до занять спортом. Упродовж тижня учні змагалися у спритності та витривалості.
Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій вчитель фізичної культури Віра Йосипівна Крегул оголосила план проведення Олімпійського тижня.
У понеділок, 14 вересня, учитель провела з учнями 1-8 класів бесіду на тему «Історія Олімпійських ігор», під час якої розповіла про виникнення, розвиток та символіку Олімпійських ігор.
У середу, 16 вересня, було організовано конкурс малюнків на олімпійську тематику, у якому взяли участь учні 5,7,8 класів. Були визначені переможці:Олiмпiйс_кий_тижден_
І місце — Сюлковська Ольга; ІІ місце — Гілевич Мар’яна; ІІІ місце — Вороновський Максим, Іванів Юлія.
У цей день команда хлопців 7 і 8 класів взяли участь у районній спартакіаді з футболу і посіли 4 місце.
У п’ятницю, 18 вересня, команди «Орлята» (5 клас), «Сонечко» (7 клас) і «Беркут» (8 клас) взяли участь у спортивній естафеті.

 

 

Редколегія учнів 5 класу

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top