У Золочеві громада заблокувала ввіз львівського сміття

Як люди блокували ввіз львівського сміття на Золочівське міське сміттєзвалищеsmitta

Зранку, 8 червня 2016 року, люди заблокували ввіз львівського сміття на Золочівське міське сміттєзвалище, котре знаходиться у с. Єлиховичі, Золочівського району. Під час блокування було дві позиції: громада – яка виступала категорично проти, і директор ТзОВ “Еко Баланс Золочів” Богдан Бундз, який висловив позицію за ввіз.

З розмови було важко зрозуміти скільки машин сміття завозять, цифра коливалася від 14-15 до 21 чи то за весь час, чи то в день.

Під час пікетування відбулася телефонна розмова з міським головою Золочева Ігорем Гриньківим. Люди питали міського голову: чи він буде, щось вирішувати з цим? Також люди міському голові повідомили, якщо не припинять возити сміття зі Львова, то вони будуть приймати більш радикальні міри.

Богдан Бундз сказав, що сміття будуть возити і далі, його розгортає трактор. Громадські активісти ще раз наголосили, що проти ввезення львівського сміття.

До слова, за інформацією ЗМІ, м.Броди, Мостиська, Новий Розділ, Сокаль, Миколаїв, Самбір, Дрогобич та інші міста відмовили меру Львова Андрію Садовому у скиданні сміття. У Золочівський район возять, хоча громада проти. Тому люди сьогодні вирішили блокувати, розуміючи різницю продукування сміття між Львовом та Золочевом.

Блокували сміттєвози жителі с. Єлиховичі, с. Городилів, м. Золочева.

Інформаційні матеріали http://zolochiv.net/

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top