Учень Топорівської школи Андрій Крушельницький уже вдруге став Президентським стипендіатом

Учень Топорівської школи Андрій Крушельницький уже вдруге став Президентським стипендіатом

img_0643

Дев’ятнадцятьом школярам зі Львова та області призначено стипендії Президента України за перемогу у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. Про це йдеться в наказі Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 року № 1261.

Відтак, стипендії отримуватимуть тринадцять учнів зі Львова, троє з Дрогобича та по одному з Буського, Мостиського та Сокальського районів.

Стипендію Президента України призначено за перемогу в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт  учню Топорівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Буського району Крушельницькому Андрію Романовичу (секція геології, геохімії та мінералогії).

Це вже друга перемога талановитого Топорівського ерудита. Першу президентську стипендію він отримав у 2015 році за перемогу у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України .

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top