Учімося в Тараса любити Вкраїну

Учімося в Тараса любити Вкраїну!

Цими березневими днями учні 2-Б класу Красненської школи № 1 вшанували пам’ять про великого Кобзаря. Разом зі своїм наставником та другом – класним керівником Ковалик Ольгою Ярославівною та студенткою-практиканткою Саламахою Христиною Андріївною вони підготували і провели свято «Уклін тобі, Тарасе».

1

Зі словами «Хліб і сіль тобі, Тарасе, сьогодні підносимо …» учениці Бабух Христинка ти Рибачок Оля винесли коровай та запалили свічку пам’яті про поета. У поетичних рядках Кузь Юрій та Іваськів Юрій возвеличили нашу рідну мову, якою розмовляв і творив поезії Т. Шевченко. Ведучі свята Карпій Марта і Ярема Юля цікаво та пізнавально розповідали про важкий життєвий шлях Тараса Григоровича. Віршовані рядки про Кобзаря линули і з вуст хлопців: Денисюка Богдана, Дзяйло Сергія, Канафоцького Артема та Хом’яка Назара. Ці відомості вміло поєднано зі сценками з життя письменника. Цікавими були образи Тарасика (Денис Кахнич), його батьків (Сарахман Олег та Коцан Яна), мачухи (Рибачок Ольга), сестри Катерини (Бабух Христина), Оксани (Котловська Юля). Запалили душу і поезії Т.Г.Шевченка: «Мені тринадцятий минало…» (Коропецький Михайло), «Думи мої, думи мої» (Пастущак Юрій), «Тяжко, важко в світі жити…» (Серба Богдан) та твори поета, що є актуальними і на сьогоднішній день: «Схаменіться, подивіться на свою Вкраїну…» (Михайлюк Іван) та ін..

 

DIGITAL CAMERA

Та яке ж свято без пісні? Гучно линули і «Уклін тобі, Тарасе», і «Кобзарі», і «На високій дуже кручі». Милували душу і пісні на слова Т.Г.Шевченка у виконанні хлопців («Зоре моя вечірня») та дівчат («Садок вишневий коло хати»). Родзинкою свята було виконання ведучими пісні «Зацвіла в долині» та сопілкарем Денисом Міляновським мелодії «Реве та стогне Дніпр широкий».
Доречними були також і презентація, що супроводжувала свято, і відеоперегляд «Шлях до Тараса» та виставка творів Кобзаря.

На завершення свята всі присутні разом з учасниками заспівали «Заповіт», поєднавши колишні мрії Шевченка з теперішніми прагненнями народу до волі та незалежності держави («…кайдани порвіте, і вражою злою кров’ю волю окропіте»).
Класний керівник вдячний вчителям музики Приставській О.П. та інформатики Скаковській Л.Б. за до7помогу.

Як підкреслили у заключному слові директор школи Чиж І. І. та гість свята професор Львівського національного університету ветеринарної медицини Остап’юк Юрій Іванович, маленькі другокласники справді увібрали в себе вагомі і крапельки патріотизму, що у майбутньому увілляються у бурхливу ріку любові до рідного краю та бажання захищати його ціною власного життя.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top