На Львівщині відкрили найпотужнішу вітроелектростанцію у західному регіоні

На Львівщині відкрили найпотужнішу вітроелектростанцію у західному регіоніfb0416a41fa7732dc99e5012e13bdfda

У Львівській області запустили другу чергу найпотужнішої в західному регіоні вітроелектростанції «Старий Самбір 1». Про це повідомляє Громадське.Львів. Відтепер вона працюватиме з повним комплектом обладнання – чотирма новітніми сучасними високоефективними вітротурбінами. Вони вироблятимуть екологічно чисту енергію завдяки природній силі вітру. Станцію готують до включення в єдину енергосистему України. З урахуванням затрат на експлуатацію вітроелектростанції, повернення вкладених коштів очікується через 8 років.

У відктитті взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, радник міністра енергетики та вугільної промисловості України Віктор Шайтан, голова Всеукраїнської вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков, головний інженер фірми «Вестас Україна» Тарас Качмарчук, керівник українського офісу Данського інвестиційного фонду Олексій Пархомчук, керівники Старосамбірщини, представники міських та сільських громад Прикарпаття.

Загальна потужність вітроелектростанції становитиме 13,20 МВт, а річне виробництво електричної енергії – біля 36,0 млн кВт на годину. Цього достатньо, аби забезпечити електрикою весь Старосамбірський район.

Вартість проекту — двадцять з половиною мільйонів євро. Проект реалізується спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку та фондом чистих технологій Світового Банку.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top