Український фонд соціальних інвестицій об’єднує та зміцнює громади Буського району

У Сторонибабському ДНЗ “Курочка ряба” УФСІ завершує другий етап ремонтних робіт на 1 млн гривеньdscn0073

На початку весни Буське радіо писало про те, що за сприяння та фінансової підтримки УФСІ цьогоріч у Буському районі продовжили роботи з ремонту двох об’єктів соціальної сфери району: Буської ЗОШ №1 та ДНЗ «Курочка Ряба» с.Сторонибаби.

Роботи по Буській школі №1 завершили ще до 1 вересня, детальніше про це читайте у нашій статті  Три мільйони і школа, як нова копієчка! Буську першу школу відремонтували”

dscn0081Сьогодні журналісти Буського Радіо та часопису “Воля Народу” разом із головою РДА Петром Морозом та керівником апарату Євгеном Кичурчаком відвідали другий об’єкт – ДНЗ “Курочка ряба” с.Сторонибаби. Тут ремонтні роботи другого етапу розпочали дещо пізніше – 17 серпня, а запланували завершити до 1 листопада.

Нагадаємо, що перший етап виконали у 2015 році. На реалізацію цього проекту Українського Фонду соціальних інвестицій протягом 2014-2015 років було залучено при співфінансуванні 1 млн.180 тис. грн, з них 20% : кошти обласного бюджету – 118 тис.грн , місцевого – 100,3 тис.грн. та громади – 17,7 тис.грн. Інші 80%  – кошти уряду Німеччини, які були надані через німецький банк розвитку KfW.

Під час реалізації проекту було замінено частину вікон, повністю переобладнано опалення, змонтовано нову систему водопостачання та водовідведення, встановлено нове обладнання для санвузлів, кухні та мийок, запрацювала блочно-модульна котельня для використання альтернативних видів палива та економії газу, проведено будівельні роботи з ремонту нижньої частини зовнішньої стіни будівлі та влаштовано відмостку фундаменту.

dscn0080

dscn0087

Цього року, згідно проекту УФСІ передбачено відремонтувати фасад ДНЗ, утеплити піностеролом стіни та фундамент, змонтувати нову сучасну систему вентиляції із рекуператорами повітря, облаштувати благоустрій прилеглої території устилом із бруківки. На всі ці роботи цього року залучено 1 млн гривень, з яких 800 тис. – кошти уряду Німеччини, 200 тис. –  кошти районного бюджету.

dscn0090

dscn0092

На сьогодні основні роботи практично завершені: на 90%  утеплення та фарбування фасаду, облаштовано благоустрій прилеглої території, змонтовано вентиляцію та рекуператори, триває налагодження роботи цього обладнання.

Детальніше про ремонтні роботи та про досвід плідної співпраці громади села із Українським фондом соціальних інвестицій розповідає керівник ДНЗ “Курочка ряба” Надія Кичурчак:

img_6892

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top