Увага! Небезпечна рослина – борщівник Сосновського

Увага! Небезпечна рослина – борщівник Сосновського1349dca5f0a4

Наприкінці червня та на початку липня починає цвісти борщівник Сосновського. Раніше цю культуру використовували як кормову. Проте згодом виявилось, що борщівник Сосновського не придатний для таких цілей та може завдати шкоди здоров’ю людей. Найбільша небезпека в тому що сік цієї рослини може завдати шкоду здоров’ю людей. Сік даної рослини здатний викликати глибокі опіки. Попавши на шкіру людини викликає почервоніння, виникає свербіж, набрякає шкіра, з’являються пігментні плями та пухирі. Сліди таких опіків залишаються на все життя.
Тому при попадання на шкіру сік рослини варто витерти та промити милом чи спиртом і звернутись до лікаря – радять фахівці. Якщо цього не зробити то наслідки можуть бути непередбачені.
Головне не дати рослині обнасінитись. Для цього використовують як хімічні методи обробка гірбицидами, раундап, гербіцид Елюміс 105 ОД, МД. В нормі витрат 2+6 л/га забезпечує відмирання надземної та підземної частини рослини.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top